Skrin 1800-tal

Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, allmoge, bemålat trä i rött och turkosblått, höjd 21, 44x45 cm

Går ej att öppna, slitage, färgbortfall

257081

2014-07-24