Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, empirestil, förgylld metall, för två ljus vardera, höjd 45 cm
Smärre skador, färgbortfall
257082
2014-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här