Kandelabrar i empiretil
2014-07-23
257082
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, empirestil, förgylld metall, för två ljus vardera, höjd 45 cm
Smärre skador, färgbortfall