Prydnadsfat i mässing

Prydnadsfat i mässing
Prydnadsfat i mässing
Prydnadsfat i mässing
Prydnadsfat i mässing
Prydnadsfat i mässing
Prydnadsfat i mässing
Prydnadsfat i mässing
Prydnadsfat i mässing
Prydnadsfat i mässing
Prydnadsfat i mässing

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

PRYDNADSFAT, 1900-talets första hälft, mässing, dekor med Adam och Eva i Paradiset, diameter 58 cm

Skador

257088

2014-07-23