Sybord på lyrfot

Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, 1800-talets mitt, ovalt, på lyrfot, mahogny, med intarsia, höjd 80, 60x42, nyckel finns

Skivan med spricka, fanérskador, skador

257092

2014-07-23