Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD, 1800-talets mitt, ovalt, på lyrfot, mahogny, med intarsia, höjd 80, 60x42, nyckel finns
Skivan med spricka, fanérskador, skador
257092
2014-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här