Bicorne

Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BICORNE, för sjöofficer, 1800-tal, i trälåda, ägarmonogram EA, originalask i trä medföljer

Kuntoraportti

Slitage, läderrem i ask saknas

257096

Päivämäärä:

2014-07-24