Bicorne
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BICORNE, för sjöofficer, 1800-tal, i trälåda, ägarmonogram EA, originalask i trä medföljer
Kuntoraportti
Slitage, läderrem i ask saknas
257096
Päivämäärä:
2014-07-24