Ragnar Falk oljemålning

Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning
Ragnar Falk oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FALK, Ragnar (1903-1977), Landskap med väg, signerad R. Falk, olja på duk, 36x46 cm

257110

2014-07-25