Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): "Kyrkfönster S:t Göran ", skiss, signerad och daterad 68, blandteknik, 45x24 cm
257116
2014-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här