Einar Forseth skiss

Einar Forseth skiss
Einar Forseth skiss
Einar Forseth skiss
Einar Forseth skiss

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Glasfönsterstudie till Halmstads Nikolai kyrka, skiss, signerad och daterad 56, blandteknik, 64x48 cm

257119

2014-07-25