Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): Glasfönsterstudie till Halmstads Nikolai kyrka, skiss, signerad och daterad 56, blandteknik, 64x48 cm
257119
2014-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här