Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURIN, porslin, Rörstrand, omkring 1900-talets mitt, i form av smygande räv, längd ca 24 cm
Smärre nagg vid vänster öra
257126
2014-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här