Figurin Räv

Figurin Räv
Figurin Räv
Figurin Räv
Figurin Räv
Figurin Räv
Figurin Räv
Figurin Räv
Figurin Räv
Figurin Räv
Figurin Räv

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, Rörstrand, omkring 1900-talets mitt, i form av smygande räv, längd ca 24 cm

Smärre nagg vid vänster öra

257126

2014-07-24