Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARINI, Marino (1901-1980): "Le cavalier ", signerad och daterad Marino 1955 i trycket, Les Éditions braun et cie, Paris, litografiskt tryck, bildmått 55x45 cm
Smärre ytskada
257137
2014-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här