KA Pehrson litografi

KA Pehrson litografi
KA Pehrson litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K.A. Persson -94, provtryck, färglitografi, bildmått 41x57,5 cm

257143

2014-07-26