1700-tals stol rokoko

1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko
1700-tals stol rokoko

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOL, rokoko, 1700-talets mitt, Stockholmsarbete, svängda kopplade ben, delvis genombruten, svängd ryggbricka, sitthöjd ca 43 cm

Lagning

257153

2014-07-24