Lea Ahmed Jussilainen fotopolymergravyr

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JUSSILAINEN Lea Ahmed (född 1955): "Växjögatan 34", signerad och numrerad 118/320, fotopolymergravyr, 36x48 cm

Kuntoraportti

257156

Päivämäärä:

2014-07-26