Lea Ahmed Jussilainen fotopolymergravyr
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JUSSILAINEN Lea Ahmed (född 1955): "Växjögatan 34", signerad och numrerad 118/320, fotopolymergravyr, 36x48 cm
Kuntoraportti
257156
Päivämäärä:
2014-07-26