Ring 18 k vitguld briljanter
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
RING, 18 k vitguld, 2 briljanter ca 1,00 ct/st, tydliga inneslutningar, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 11,5 g
PROVENIENS: Skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo
Skena med lagningar, skador
257165
2014-07-25