Byrå i senbarock 1700-tal

Byrå i senbarock 1700-tal
Byrå i senbarock 1700-tal
Byrå i senbarock 1700-tal
Byrå i senbarock 1700-tal
Byrå i senbarock 1700-tal
Byrå i senbarock 1700-tal
Byrå i senbarock 1700-tal
Byrå i senbarock 1700-tal
Byrå i senbarock 1700-tal
Byrå i senbarock 1700-tal
Byrå i senbarock 1700-tal
Byrå i senbarock 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanerad, höjd 82, 101x63 cm

Skador, omarbetad, lösa delar. Senare beslag och senare ben.

257167

2014-07-26