Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanerad, höjd 82, 101x63 cm
Skador, omarbetad, lösa delar. Senare beslag och senare ben.
257167
2014-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här