Johan Philip Lemke oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LEMKE, Johan Philip (1631-1711) tillskriven: Turkisk lansiär, olja på duk, 41x54 cm

Duklagning

257169

2014-07-26