Karl Granquist

Karl Granquist
Karl Granquist
Karl Granquist
Karl Granquist
Karl Granquist
Karl Granquist

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRANQUIST, Karl (1921-1994): Båt på sjön, signerad och daterad 1964, olja på duk, 55x65 cm

257174

2014-07-27