Kaoru Kawano

Kaoru Kawano
Kaoru Kawano

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

KAWANO, Kaoru (Japan 1916-1965), "Sacred Crane (B)", signerad o numrerad 158/200, träsnitt, 57x40 cm

257175

2014-07-27