Tallrik i porslin Kangxi (1662-1722)
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKÅLFAT, porslin, Kina, omkring 1700, dekor i famille verte med motiv av blommor, diameter ca 22 cm
Kuntoraportti
Omfattande lagningar, nagg
257189
Päivämäärä:
2014-07-25