Olle Kåks färgserigrafi

Olle Kåks färgserigrafi
Olle Kåks färgserigrafi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÅKS, Olle (född 1941): "Triptyk III", färgserigrafi, signerad och numrerad Kåks 5/9, daterad a tergo 1987, 115x81 cm

257190

2014-07-27