Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KÅKS, Olle (född 1941): "Triptyk III", färgserigrafi, signerad och numrerad Kåks 5/9, daterad a tergo 1987, 115x81 cm
257190
2014-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här