Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition med figurer, signerad à tergo Lage Lindell, provtryck, silkscreen på plast, 94x101 cm
Upphängningshål, ytskador, gulnader
257195
2014-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här