Lage Lindell silkscreen

Lage Lindell silkscreen
Lage Lindell silkscreen
Lage Lindell silkscreen
Lage Lindell silkscreen

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition med figurer, signerad à tergo Lage Lindell, provtryck, silkscreen på plast, 94x101 cm

Upphängningshål, ytskador, gulnader

257195

2014-07-28