Lage Lindell silkscreen

Lage Lindell silkscreen
Lage Lindell silkscreen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition med figurer, signerad och daterad á tergo Lage Lindell 26/30, silkscreen på plast, 100,5x104 cm

Upphängningshål, gulnader, ytslitage

257197

2014-07-26