Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
COMAIRAS, Phillippe (1803-1875) tillskriven: "Tre generationer", otydligt signerad och daterad, olja på duk, ca 73x96 cm
Lagningar
257199
2014-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här