Philippe Comairas oljemålning

Philippe Comairas oljemålning
Philippe Comairas oljemålning
Philippe Comairas oljemålning
Philippe Comairas oljemålning
Philippe Comairas oljemålning
Philippe Comairas oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

COMAIRAS, Phillippe (1803-1875) tillskriven: "Tre generationer", otydligt signerad och daterad, olja på duk, ca 73x96 cm

Lagningar

257199

2014-07-26