Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HATZ, Felix (1904-2000): Komposition, signerad Hatz, olja på duk, 103x81 cm
Färgbortfall
257208
2014-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här