Felix Hatz oljemålning

Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

HATZ, Felix (1904-2000): Komposition, signerad Hatz, olja på duk, 103x81 cm

Färgbortfall

257208

2014-07-28