Bockbord 1700-tal

Bockbord 1700-tal
Bockbord 1700-tal
Bockbord 1700-tal
Bockbord 1700-tal
Bockbord 1700-tal
Bockbord 1700-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOCKBORD, 1700/1800-tal, trärent, höjd 77, 242x78 cm
Proveniens: Nors slott Knivsta

Torrsprickor

257213

2014-07-25