Claes Levander oljemålning

Claes Levander oljemålning
Claes Levander oljemålning
Claes Levander oljemålning
Claes Levander oljemålning
Claes Levander oljemålning
Claes Levander oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

LEVANDER, Claes (född 1957): "Kall morgon", signerad och daterad Claes Levander -98, olja på duk, ca 100x100 cm

257214

2014-07-28