Kumi Sugai färglitografi

Kumi Sugai färglitografi
Kumi Sugai färglitografi
Kumi Sugai färglitografi
Kumi Sugai färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SUGAI, Kumi (Japan 1919-96): Komposition, signerad och daterad Sugai 71, EA, färglitografi, 65x49 cm

257217

2014-07-27