Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORLING, Bie (född 1937): "Fönster mot havet", diptyk, signerad och daterad Bie Norling -85, olja på duk, rammått ca 94x101 cm, samramade
257218
2014-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här