Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LEKSAKER, 3 st, 1930/50-tal, mekanisk fiolspelande apa Schuco Tyskland, sparbössa i form av ko "MC-Kossan", mekanisk elefant med kärra Jumbo, höjd 9-12 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
257219
2014-07-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner