Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "Höstljus", signerad och daterad Ilic -01, olja på pannå, ca 120x95 cm
Färgbortfall
257225
2014-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här