Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "Höstljus", signerad och daterad Ilic -01, olja på pannå, ca 120x95 cm

Färgbortfall

257225

2014-07-28