Austín Ubeda färglitografi

Austín Ubeda färglitografi
Austín Ubeda färglitografi
Austín Ubeda färglitografi
Austín Ubeda färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Agustín (1925-2007): Komposition med fågel, Signerad A. Ubeda, EA, färglitografi, 41x57 cm

257226

2014-07-27