Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, HC, numrerad 5/9, 27x41,5 cm
257229
2014-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här