Lage Lindell färglitografi

Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, HC, numrerad 5/9, 27x41,5 cm

257229

2014-07-27