Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
GITARR med AUTOGRAF, Burny, signerad av John Norum (Europe)
PROVENIENS: John Norum, Europe. Använd av John Norum vid inspelning av instruktionsvideo i Polarstudion 2013
257231
2014-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här