Klubbat för:
4 000 SEK
3 000 SEK
SVENSSON, David (född 1973): Utan titel, signerad och daterad på baksidan David Svensson 2004, flätad akryl, 72x64 cm
PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Malmö
Skador
257232
2014-07-30