David Svensson akryl

David Svensson akryl
David Svensson akryl
David Svensson akryl
David Svensson akryl

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

SVENSSON, David (född 1973): Utan titel, signerad och daterad på baksidan David Svensson 2004, flätad akryl, 72x64 cm
PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Malmö

Skador

257232

2014-07-30