Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Mappar 3 st: "Spanska bilder", signerade Gustav Rudberg, 210 ex, 18 st färglitografier, 47x63 resp 47x63 cm
Smärre hanteringsveck
257233
2014-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här