Gustav Rudberg litografier

Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Mappar 3 st: "Spanska bilder", signerade Gustav Rudberg, 210 ex, 18 st färglitografier, 47x63 resp 47x63 cm

Smärre hanteringsveck

257233

2014-07-30