Astri Bergman-Taube torrnål
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): (14 st) Motiv från sydfrankrike, signerade och numrerade, upplaga 120, torrnål, olika motiv, 39x42 resp 42x39 cm, oramade, i mapp
Kuntoraportti
Fläckar
257234
Päivämäärä:
2014-07-30