Astri Bergman-Taube torrnål

Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål
Astri Bergman-Taube torrnål

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): (14 st) Motiv från sydfrankrike, signerade och numrerade, upplaga 120, torrnål, olika motiv, 39x42 resp 42x39 cm, oramade, i mapp

Kuntoraportti

Fläckar

257234

Päivämäärä:

2014-07-30