Antoni Clavé färglitografi

Antoni Clavé färglitografi
Antoni Clavé färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAVÉ, Antoni (Spanien 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, 10/99, färgetsning, 51x69 cm

257240

2014-07-27