Olle Bonnér färglitografi

Olle Bonnér färglitografi
Olle Bonnér färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONNIÉR, Olle (född 1925): Kompositioner, signerade Bonnier, respektive numrerad 26/30, färglitografier, bladmått ca 50x74 cm

257245

2014-07-27