Skrivbord med rullklaff
Valmis
2014-07-30
257255
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SKRIVBORD med rullklaff, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, inbyggd belysning, skinnklädd skiva, fothylsor i mässing, höjd ca 116, 187x79 cm
Nyckel till lådor saknas, skador