Skrivbord med rullklaff

Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff
Skrivbord med rullklaff

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD med rullklaff, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, inbygd belysning, skinnklädd skiva, fothylsor i mässing, höjd ca 116, 187x79 cm

Nyckel till klaffen finns att avhämta på utlämningen, nyckel till lådor saknas, skador

257256

2014-07-30