Japanskt silver

Japanskt silver
Japanskt silver
Japanskt silver
Japanskt silver
Japanskt silver
Japanskt silver
Japanskt silver
Japanskt silver
Japanskt silver
Japanskt silver
Japanskt silver
Japanskt silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTSTRÖARE, 2+2 st, KORG, HINK, ASK, SALTSKED, SKEDAR, 2 st, silver, Japan, 1900-tal, ströare i form av tempel och berg, höjd ca 3-6,5 cm, total vikt ca 335 g

Bruksslitage

257257

2014-07-25