Matbord med 3 iläggsskivor

Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor
Matbord med 3 iläggsskivor

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD med 3 iläggsskivor (varav 2 med sarg), engelsk stil, 1900-tal, mahogny, fotavslut med mässingavslut, sarg med dekor av pärlkant, höjd 76, diameter 124, skivorna 50 cm vardera

Ytskador

257259

2014-07-25