Matbord med 3 iläggsskivor
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD med 3 iläggsskivor (varav 2 med sarg), engelsk stil, 1900-tal, mahogny, fotavslut med mässingavslut, sarg med dekor av pärlkant, höjd 76, diameter 124, skivorna 50 cm vardera
Ytskador
257259
2014-07-25