Fritiof Schüldt akvarell

Fritiof Schüldt akvarell
Fritiof Schüldt akvarell
Fritiof Schüldt akvarell
Fritiof Schüldt akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SCHÜLDT, Fritiof (1895-1978): Plommonträd, signerad och daterad Schüldt -72, akvarell samt blyerts, 78x57 cm

257279

2014-07-28