Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMIAN, Horia (född 1922): "La Colline", signerad och daterad Damian 1976, numrerad 70/125, screenprint, 70x102 cm
257286
2014-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här