Horia Damian screenprint

Horia Damian screenprint
Horia Damian screenprint
Horia Damian screenprint
Horia Damian screenprint

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMIAN, Horia (född 1922): "La Colline", signerad och daterad Damian 1976, numrerad 70/125, screenprint, 70x102 cm

257286

2014-07-28