Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1950-tal, löstagbar bricka med glasskiva, stomme i björk delvis böjträ, två hyllplan varav det lägre med ribbor, på hjul, höjd 61, 71x40 cm
Slitage
257290
2014-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här