Einar Norelius akvarell
2014-07-28
257291
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORELIUS, Einar (1900-1984): Kyrkans man, signerad och daterad E. Norelius 29, akvarell, 24x27 cm