Lasse Rosenberg oljemålning

Lasse Rosenberg oljemålning
Lasse Rosenberg oljemålning
Lasse Rosenberg oljemålning
Lasse Rosenberg oljemålning
Lasse Rosenberg oljemålning
Lasse Rosenberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENBERG, Lasse (nutida): "Ibiza från Monte Cristo", olja på duk, signerad och daterad a tergo Lasse Rosenberg -78, 70x120 cm

257295

2014-07-28