Soffbord i teak av Folke Ohlsson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, teak, "Frisco", 1960-tal, Folke Ohlsson för Tingströms, Bra Bohag, höjd 55, 81x81 cm

Ytslitage

257304

2014-07-26